custom-banner

Hľadáš prácu? Poď pracovať do Trnavy s nárazníkmi! Nenáročná práca za 1020€! Možnosť záloh!

27.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Okres Galanta, Šaľa, Senec, Trnava; Hlohovec, Leopoldov, Senica, Sereď
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 740€ + mesačné odmeny (150€) + zákonné príplatky za sviatky a víkendy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných operátorov do výroby na trojzmennú prevádzku:
-práca vhodná pre mužov
-nenáročná práca s nárazníkmi, ich výroba, leštenie a finalizácia
-obsluha strojov a zariadení
-vizuálna a hmatová kontrola dielcov, montáž mriežok a plastových komponentov

Benefity a ďalšie výhody:

Stabilná práca!!
Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 770€
Individuálna odmena 40€
Kolektívna odmena 40€
Dochádzkový bonus 70€
100€ odmena po zaškolení
Zákonné príplatky za sviatky a víkendy
Možnosť záloh
Zabezpečená strava a pitný režim

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte výhodou
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Ochota pracovať na tri zmeny