Ibm

Junior IT Špecialista

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Tvoje úlohy, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme ľudí, ktorých programovanie baví, ktorí sa chcú ďalej vzdelávať a neboja sa nových výziev. V IBM budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť a otvorene zdieľať svoje názory. Ceníme si kreativitu, originálne nápady a proaktívny prístup. Ponúkame pestrosť medzinárodných projektov (automotive, public sector, insurance health, ...) a možnosť rotácie medzi jednotlivými projektami.

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý bude zodpovedný za:
• Analýzu požiadaviek a návrh riešenia
• Vývoj, implementáciu, údržbu a testovanie komponentov a rozhraní v Jave
• Analýzu kódu a následné odstránenie chýb

Pobočky IBM sa nachádzajú v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.
Neváhaj a príď sa nezáväzne porozprávať

Čo potrebuješ k tvojmu úspechu?

• Znalosť Javy alebo iných skriptovacích jazykov
• Dobré ústne aj písomné komunikačné schopnosti
• Medziľudské, organizačné a prezentačné zručnosti

Čo môžes od nás očakávať?

• Plat od 1350 EUR brutto v závislosti od skúseností a jazykových znalostí - čím viac vieš (Java, J2EE/Spring, relačné/noSQL databázy, projekty, nemčina atď.), tým viac si môžeš zarobiť
• Pravidelné prehodnocovanie platu
• Pohyblivá pracovná doba
• Homeoffice - maximálna flexibilita
• 3 dni dovolenky navyše
• „Personal days“ – 3 dni voľna navyše
• Dorovnanie platu na 100% počas PN
• Životné poistenie a príspevok do tretieho piliera
• Firemný telefón aj na súkromné účely (iPhone) + predplatený paušál
• Príležitosť ďalej sa rozvíjať a možnosť prestriedania projektov
• Bohaté certifikačné programy – Oracle, AWS, Spring, Kubernetes, Red Hat, ISTQB, ...
• Online learning - Udemy, O’Reilly - prístup k 5000 e-learningových kurzom
• Recommend-a-Friend bonus
• Prístup do súkromného zdravotného centra
• MultiSport card
• Špeciálne IBM zľavy

Ponúkaný plat

1350 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

od 1.11.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie