Manažér obchodnej skupiny

27.11.2020 4x4 s.r.o.

Miesto práce: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Ružomberok, Trnava; Liptovský Mikuláš, Nitra, Prešov, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Account manager, Key account manager, Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný riaditeľ, Obchodný zástupca, Riaditeľ pobočky, Vedúci obchodnej skupiny, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
+ bonusy podľa výkonu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- riadenie obchodnej skupiny
- nábor nových spolupracovníkov
- vytváranie vzťahov s korporátnou aj privátnou klientelou
- zodpovednosť za plnenie strategických cieľov spoločnosti
- reprezentovanie značky spoločnosti a jej portfólia

Benefity a ďalšie výhody:

- rešpektovaná značka spoločnosti
- dlhoročná tradícia
- práca v príjemnom kolektíve
- progresívny odmeňovací systém
- bezplatné a profesionálne zaškolenie
- rastové prostredie
- flexibilná pracovná doba
- dovolenky, motivačné súťaže a firemné akcie
- vyplácanie renty od manažérskych pozícií
- firemné bonusy, zľavy na produkty a služby partnerov

Informácie pre uchádzača:

- oslovení budú iba vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- zameranie na výsledky a riešenia
- aktívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ
- skúsenosti s prácou v obchode a s riadením ľudí sú výhodou