Manažuj si svoj čas ako realitný maklér/manažér!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Vedieť si zadeliť čas, ako každému najviac vyhovuje je snom každého z nás a my Vám to ponúkame. Staňte sa maklérom v našej realitnej kancelárie, ktorá ma dlhoročné skúsenosti v oblasti realít a staňte sa tak pánom svojho času. Ak ste flexibilný, komunikatívny, spoľahlivý a baví Vás práce s ľuďmi mate tie správne predpoklady byť úspešným a dosahovať nadpriemerné príjmy.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

Našim maklérom a manažérom ponúkame:
- kancelárske priestory v ich lokalite pôsobenia,
- výpočtovú techniku,
- náborový softvér,
- firemné vizitky,
- reklamné plachty,
- inzerciu na všetky dostupné inzertné portály,
- reklamné predmety pre klientov,
- školenia - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať.

Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní. Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- loajalita,
- ochota učiť sa nové veci,
- záujem o realitný trh,
- motorové vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B