custom-banner

Upratovanie v obchodnom reťazci v Trenčíne

26.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj; Trenčín
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,39 EUR/hod.
4,39€+ 4€ stravný lístok + príplatky za prácu cez víkend
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou úlohou bude:
- umývanie podláh (aj s pomocou umývacieho stroja)
- zoskupovanie vozíkov vo vnútri
- upratovanie sanity (toalety)
- upratovanie predajne a priestorov pre zamestnancov
- vyprázdňovanie odpadkových košov
- dokladanie tovaru
- plniť úlohy podľa zadania nadriadeného/vedúceho zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde ti vyplatíme mzdu
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami