custom-banner

Brigáda na jednu zmenu - zodpovedný mechanik , len poobedná zmena

11.01.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malacky
Malacky
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,50 EUR/hod.
5,50€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dlhodobá brigáda v Malackách

Práca bez dopravy

Práca len na jednu (poobednú) zmenu - 14:00 - 22:00

Práca v sklade
Mechanická údržba , kontrola výrobných zariadení a následná kontrola výrobku

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť týždenného vyplácania
práca na jednu zmenu v ucelenom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

dobrý zrak - kvôli sériovým číslam
zodpovednosť!
VZV preukaz - výhodou nie podmienkou