Sestra - Urgentný príjem I. typu -Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
-vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
-realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského
plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

971 - 1201 EUR

Upresnenie platových podmienok

Motivačný osobný príplatok.

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

28.2.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita
- Pro-klientský prístup
- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast
- Študijný odbor ošetrovateľstvo

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno