Operátor/rka výroby interiéru automobilov - zvozová doprava ZADARMO z okolia -Hlohovec

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda:
oper. výroby tr 1 - 4,47,eur Brutto / hod, po 6. mesiacoch 4,61,eur
oper. výroby tr. 2 - 4,60,eur Brutto / hod, po 6. mesiacoch 4,77,eur

Príplatok za poobednú zmenu 0,27 €/ hod.
príplatok za nočnú zmenu1,43 €/ hod.
Príplatok za štátny sviatok 100%,
nadčasový príplatok 35%,
príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/ hod.
príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/ hod
príplatok za výkon práce v sťažených podmienkach 0,67 €/ hod
Mesačný bonus po 2. mesiaci do 100 €

Benefity a ďalšie výhody

Práca v 3 zmennej prevádzke
ranná zmena: 6.00 do 14.00
poobedná zmen: 14.00 do 22.00
nočná zmena 22.00 do 6.00
Ubytovanie zabezpečené

Doprava zabezpečená z okolia ZADARMO
1)Tepličky, H.Trhovište, H.Otrokovce, D.Otrokovce, Merašice, D.Trhovište, Hlohovec kasárne
2)Komárno, Hurbanovo, Dvory N/Ž, Nové Zámky, Palárikovo, Selice, Trnovec, Šaľa, Šoporňa, Sereď, Šúrovce, Siladice, D.Zelenice, H.Zelenice
3) Šalgočka, Dvorníky, Bojničky, HC-SNP, D.Sihoť, Hlohovec

Stravovanie v závodnej jedálni, čipová karta
príspevok na dopravu 0.66 eur/deň
stravné lístky v hodnote 3,83 eur
za prácu za nadčas a víkend stravné lístky v hodnote 3,90 eur
Možnosť ubytovania 2,40 eur/noc (t.j. 72 eur/mesiac zrážka zo mzdy)
možnosť týždenných záloh
bezúročné mikropôžičky
starostlivosť koordinátora
bezplatné právne poradenstvo

Informácie
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pohovor pozostáva z: osobného pohovoru, jednoduchý test /matematické a logické myslenie/

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavka na zamestnanca:
- manuálna zručnosť a zmysel pre detail
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcii
- zameriane sa na kvalitu odvedenej práce
- prax v automobilovom priemysle výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno