VIANOČNÁ BRIGÁDA

23.11.2020 CHRISTMAS HOME.EU s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Aupark, Avion, Eurovea, Vivo
Bratislava

Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády; Brigádnik, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
predavač (4€/h), pokladník (5€/h)
Termín nástupu do práce: 0000-00-00 do 10.1.2021
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s registračnou pokladňou - blokovanie tovaru, inkasovanie platieb v hotovosti a platobnými kartami, denné uzávierky na konci smeny, zodpovednosť za hotovosť v pokladni
- komunikácia so zákazníkmi
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- ochrana tovaru pred odcudzením a poškodením
- vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného

Jedná sa o prevádzky s vianočnými ozdobami a dekoráciami "KRÁSNE VIANOCE". Ponúkame flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno