Údržbár - elektrikár

23.11.2020 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Moyzesova 9
04001

Košice
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Služby; Elektrikár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 4. 1. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
4. 1. 2021

Dátum pridania ponuky:
20. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 12. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Košice
Ponúkaný plat (brutto): podľa zák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (607 eur - 728,50 eur)
Termín nástupu: 04. 01. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

 elektroinštalačné práce
 vykonávanie pravidelnej údržby na objektoch, vybavení a zariadeniach podľa harmonogramu údržby,
 operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek.

Požadované vzdelanie:
 stredoškolské bez maturity
 stredoškolské s maturitou
 vzdelanie v odbore elektrikár podmienkou.

Ďalšie požiadavky na uchádzača:
 samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
 manuálna zručnosť,
 zodpovedný prístup k práci, dochvíľnosť, flexibilita,
 praktické myslenie a ochota pomáhať,
 dispozícia pre prácu v tíme.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Predkladanie žiadostí: do 04. 12. 2020
Životopis je potrebné zaslať elektronickou formou na adresu: email resp. poštou na adresu: Úsek organizačných činností a personalistiky, Rektorát UPJŠ, Šrobárova ul. č. 2, 041 80 Košice.
Kontakt: Jozef Dlugoš, tel. 055/234 2126