.Net Developer

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Drobného 27, 841 01 Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 EUR
    výška mzdy sa môže zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

C.G.C., a.s. poskytuje softvérové riešenie pre integráciu a monitoring koncových zariadení v oblasti bezpečnostných systémov, CCTV, kontroly vstupu, dochádzky a pod. Taktiež poskytujeme softvérové služby v iných oblastiach ako napríklad bankovníctvo, logistika alebo smartcity.

Práca u nás Ťa bude baviť, ak:
- chceš rozmanité úlohy (rôzne moduly aplikácie)
- Ťa zaujímajú embedded zariadenia (alarmy, kamery, vstupné terminály, IoT)
- rád ovplyvňuješ ako bude fungovať výsledný produkt
- preferuješ prácu v menšom tíme a vieš prevziať zodpovednosť

Náplň práce:
- Analýza nových požiadaviek
- Vývoj alebo úprava funkcionalít
- Oprava chýb
- Tvorba GUI
- Integračné a migračné projekty externých systémov
- Schopnosť dočítať veci do konca
- Prinášanie nových myšlienok

Benefity a ďalšie výhody:

- interné školenia v oblasti technológií
- flexibilný pracovný čas
- bezproblémové parkovanie zadarmo v mieste práce
- bonus pri odporučení zamestnanca
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevok na športové aktivity
- firemné akcie, večierky, teambuildingy

Informácie pre uchádzača:

Ak máte záujem pracovať u nás, pošlite CV v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov kliknutím na email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa