custom-banner

Výroba autosedačiek pre Audi Q7/ Volkswagen

23.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava; Hlohovec, Malacky, Stupava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Autokonštruktér, Automechanik, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1200 EUR
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- príplatok za nadčas, sviatok, víkend
- príplatok za nočnú zmenu
- stravné lístky vo výške 3,83 eur/ deň
Termín nástupu do práce: od 26.11.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba autosedačiek najmä AUDI Q7 a VOLKSWAGEN, práca je vykonávaná na linke , v prvej fáze montáže sa montuje na autosedačku podsedák, elektronika, bezpečnostné prvky, následne pur pena a nakoniec sa naťahuje koža.

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť ubytovania v Lozorne alebo Stupave
- doprava zabezpečená firemným autobusom
- vyplácanie týždenných záloh
- bezúročné mikropôžičky
- bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B