custom-banner

Chceš si privyrobiť pred sviatkami? Hľadáš krátkodobé zamestnanie? Práca na 2zmeny v Nitre cca na obdobie 1 mesiac- práca vhodná pre mužov

22.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Nitra, hala DC1
Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,57 EUR/hod.
4.57€/hod. 100€ výkonostmý. bonus+80€ doch. bonus , po skúšobnej dobe 4.90€/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykladanie a nakladanie dopravníkov
- vizuálna kontrola dielov
- leštenie
- montáž komponentov
- balenie finálnych produktov

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 2 zmeny
- výkonnostný a dochádzkový bonus (spolu 180€)
- SL za odpracovanú zmenu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie