Pracuj ako Vodič VZV / Manipulant v Bratislave. Nástup ihneď, ubytovanie zdarma.

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

-MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

Ponúkaný plat

850 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

-VODIČ VZV/CXT: 920€ + príplatky + hodnotenia (osobné O -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

-MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné O -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo ...

UBYTOVANIE ZADARMO iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/ ..

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Druh pracovného pomeru: plný úväzok - pracovná zmluva

video k pracovnej pozícii:

Priama registrácia a viac informácií na tel. čísle: 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-dobrý zdravotný stav
-fyzická zdatnosť
-manuálna zručnosť
-ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Vyžaduje sa platné oprávnenie pre vodič VZV

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno