Vaša práca
je naším poslaním.

Zásobovač linky aj bez skúseností s platom až 950€ + ubytovanie a doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zodpovednosť za pravidelné dopĺňanie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek.
- zásobovať výrobné linky materiálom v požadovanom čase a množstve podľa pracovných inštrukcií.
- dokladať materiál z centrálneho skladu na jednotlivé linky, dodržiavať zásadu FIFO.
- objednať materiál a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
- zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na linke.
- starostlivosť o baliaci materiál.
- odviesť blokované diely do blokačných skladov.
- udržiavať čistotu a poriadok vo zverených skladových priestoroch, rešpektovať požiadavky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
- viesť zodpovedajúcu dokumentáciu.
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkaný plat

760 EUR

Upresnenie platových podmienok

760 EUR/mesiac + 13% Variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
- Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
- 13. plat každoročne a Vernostný bonus po odpracovaní 5 rokov
- variabilná zložka mzdy vo výške 13%
- využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov, alebo príspevok na dopravu
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, ponuka 4 druhov jedál za sumu 0,69 EUR
- Ubytovanie úplne zdarma
- Možnosť čerpania záloh
- Pomoc s exekúciou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie