Vaša práca
je naším poslaním.

Výrobný pracovník s platom až 1155€ aj s možnosťou dopravy

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame stabilnú prácu, kde sa nemusíte obávať o pracovné miesto. Každý deň je tu pre Vás koordinátor priamo v závode, ktorý Vám rád poradí a pomôže.   Pracuje sa na 3-zmennej prevádzke. Náplňou práce sú manipulačné práce vo výrobe, ktoré zahŕňajú obsluhu montážnych liniek, montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...), skrutkovanie, nitovanie, lepenie, a pod.

Upresnenie platových podmienok

850€ + príplatky za nočnú zmenu 60-120€ + bonus 185€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 850€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- od 2.odpracovaného mesiaca prémia za výkon a dochádzku až do výšky 185€
- príplatky za prácu nadčas, počas víkendov, sviatkov
- UBYTOVANIE priamo v Trnave zdarma
- bezproblémová DOPRAVA do práce
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a s ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie