custom-banner

Výrobný pracovník s platom až 1155€ aj s možnosťou dopravy

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Lakýrnik, lakovač, Manažér kvality, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + príplatky za nočnú zmenu 60-120€ + bonus 185€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame stabilnú prácu, kde sa nemusíte obávať o pracovné miesto. Každý deň je tu pre Vás koordinátor priamo v závode, ktorý Vám rád poradí a pomôže.   Pracuje sa na 3-zmennej prevádzke. Náplňou práce sú manipulačné práce vo výrobe, ktoré zahŕňajú obsluhu montážnych liniek, montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...), skrutkovanie, nitovanie, lepenie, a pod.

Iné výhody:

- základná mzda 850€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- od 2.odpracovaného mesiaca prémia za výkon a dochádzku až do výšky 185€
- príplatky za prácu nadčas, počas víkendov, sviatkov
- UBYTOVANIE priamo v Trnave zdarma
- bezproblémová DOPRAVA do práce
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a s ÚPSVaR

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jakub Igaz
Tel: 421948940610