Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výrobný pracovník s nástupom okamžite a s platom až 1155€ - ubytovanie alebo doprava zabezpečené

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v trojzmennom režime
- práca na výrobnej linke v takte
- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
-vizuálna a hmatová kontrolu dielcov, zodpovednosť za kvalitu -spájanie jednotlivých dielcov, ktoré vytvárajú karosériu vozidla
-práca na výrobnej linke v takte (vykonanie práce za určitý čas)
-skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.)
-podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) =1155€

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 850€ (navýšenie mzdy po 2. mesiaci)
- individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
- 13.plat vyplácaný raz ročne
- príplatky za nadčasy a za nočné práce
- možnosť čerpania zálohy
- zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac)
- zabezpečená teplá strava a pitný režim
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

-skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
-manuálna zručnosť
-spoľahlivosť
-samostatnosť
-zodpovednosť
-záujem o trvalé zamestnanie
-ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie