custom-banner

Výrobný pracovník s nástupom okamžite a s platom až 1155€ - ubytovanie alebo doprava zabezpečené

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: okres Galanta, okres Hlohovec, Šaľa, Senec, Trnava; Sereď
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) =1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v trojzmennom režime
- práca na výrobnej linke v takte
- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
-vizuálna a hmatová kontrolu dielcov, zodpovednosť za kvalitu -spájanie jednotlivých dielcov, ktoré vytvárajú karosériu vozidla
-práca na výrobnej linke v takte (vykonanie práce za určitý čas)
-skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.)
-podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Iné výhody:

- základná mzda 850€ (navýšenie mzdy po 2. mesiaci)
- individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
- 13.plat vyplácaný raz ročne
- príplatky za nadčasy a za nočné práce
- možnosť čerpania zálohy
- zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac)
- zabezpečená teplá strava a pitný režim
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

-skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
-manuálna zručnosť
-spoľahlivosť
-samostatnosť
-zodpovednosť
-záujem o trvalé zamestnanie
-ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Gajdošová
Tel: 421944630406