custom-banner

Výrobný pracovník - vychystávač nárazníkov - Mzda od 1020€ + zabezpečené stravovanie

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Manažér kvality, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 740€ + 40€ individuálna odmena + 40€ kolektívna odmena + 70€ dochádzkový bonus + 100€ po zaškolení + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme operátorov do výroby na trojzmennú prevádzku:
-nenáročná práca s nárazníkmi -vykladanie nárazníkov, vychystávanie na linku
-výroba, leštenie, montáž mriežok a plastových komponentov, finalizácia nárazníkov
-vizuálna a hmatová kontrola dielcov, jednoduché odstraňovanie chýb

Iné výhody:

Stabilná práca
Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 770€
Individuálna odmena 40€
Kolektívna odmena 40€
Dochádzkový bonus 70€
100€ odmena po zaškolení
Zákonné príplatky za sviatky a víkendy
Možnosť týždenných záloh
Zabezpečená strava a pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte Manuálna zručnosť Spoľahlivosť Samostatnosť Zodpovednosť Záujem o trvalé zamestnanie Ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jakub Igaz
Tel: 421948940610