custom-banner

Pracuj ako MONTÁŽNY PRACOVNÍK vo výrobe autosedačiek vo VODERADOCH pri TRNAVE. Ponúkame stabilné zamestnanie - mzda až 990€ mesačne + zákonné príplatky.

04.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj; Bardejov, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Nové Zámky, Okres Poprad, Ružomberok, Okres Zvolen; Nové Mesto nad Váhom, Sereď
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€/brutto + bonus sa výkon až 130€ + dochádzkový bonus až 100€ = 995€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuj vo Voderadoch v 3zmennej prevádzke ako montážny pracovník. Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha montážnych liniek - montáž a kompletizácia autosedačiek do áut
- práca s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou alebo kožou
- kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov.

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 765€
- výkonnostný bonus až do 130€
- bonus za dochádzku až do 100€
- práca na moderných montážnych linkách a zariadeniach
- UBYTOVANIE A DOPRAVA zabezpečené
- doprava z okolitých miest ZADARMO - Komárno, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Sereď...
- možnosť vyplácania týždenných záloh

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie