Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako MONTÁŽNY PRACOVNÍK vo výrobe autosedačiek vo VODERADOCH pri TRNAVE. Ponúkame stabilné zamestnanie - mzda až 990€ mesačne + zákonné príplatky.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuj vo Voderadoch v 3zmennej prevádzke ako montážny pracovník. Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha montážnych liniek - montáž a kompletizácia autosedačiek do áut
- práca s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou alebo kožou
- kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

765€/brutto + bonus sa výkon až 130€ + dochádzkový bonus až 100€ = 995€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 765€
- výkonnostný bonus až do 130€
- bonus za dochádzku až do 100€
- práca na moderných montážnych linkách a zariadeniach
- UBYTOVANIE A DOPRAVA zabezpečené
- doprava z okolitých miest ZADARMO - Komárno, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Sereď...
- možnosť vyplácania týždenných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie