Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca pre vodičov VZV vo VODERADOCH !!! Mzda až do 1 050€ + zákonné príplatky! DOPRAVA ZADARMO!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuj vo Voderadoch pri Trnave v 3zmennej prevádzke v automobilovom priemysle. Tvojou náplňou práce bude:
- naskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
- kontrola dodávok
- výkladky a nákladky kamiónov
- zakladanie tovaru
- rozvoz materiálu po sklade
- rozvoz materiálu na montážne a výrobné linky
- spolupráca na inventúrach.

Upresnenie platových podmienok

820€ + bonus za výkon 130€ + bonus za dochádzku 100€ = 1 050€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 820€
- výkonnostný bonus až do 130€
- bonus za dochádzku až do 100€
- práca na moderných montážnych linkách a zariadeniach
- UBYTOVANIE A DOPRAVA zabezpečené
- doprava z okolitých miest ZADARMO - Komárno, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Sereď...
- možnosť čerpania týždenných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- PLATNÝ PREUKAZ VZV - skupina C a W1
- skúsenosť s prácou na VZV
- ochota pracovať na 3 zmeny
- dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie