custom-banner

Ak si technický typ a hľadáš stabilné zamestnanie-PRÁCA V STROJÁRENSKEJ VÝROBE v Sládkovičove ! 12HOD.ZMENY! NÁSTUPNÝ PLAT 1000€! UBYTOVANIE ZADARMO! Zálohy k dispozícii a stabilné pracovné miesto!!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj; okres Galanta, okres Hlohovec, okres Poprad, Šaľa, Senec; Sereď
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,70€/hodina + zákonné príplatky + príspevok na dopravu + dochádzkový bonus 80€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuj pre najväčšieho distribútora oceľového drôtu na svete v Sládkovičove. Vašou náplňou práce bude:
- obsluha výrobných strojov a ziariadení
- vedenie denných produkčných záznamov
- jednoduché opravy-

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny.

Iné výhody:

- navýšenie platu po zaškolení
- bonus za dochádzku 80€
- mesačný príspevok na dopravu 15€
- rizikový príplatok
- 13. plat
- UBYTOVANIE ZADARMO
- týždenné zálohy
- strava v jedálni za 0,83€ + bageta
- DOPRAVA zo Sládkovičova

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- technické a logické myslenie
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 4 zmeny
- spoľahlivosť a flexibilita
- výhodou je predchádzajúca prax v strojárstve
- preukaz viazača bremien + oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia - výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Pavol Hrabčák
Tel: +421948328714