Vaša práca
je naším poslaním.

OPERÁTOR VO VÝROBE SVETIEL pri Novom Meste nad Váhom !!! MZDA AŽ 1050€ - DOPRAVA ZDARMA - Pravidelné zálohy - Nástup IHNEĎ!! Stabilná PRACA ! Neváhajte nás kontaktovať radi vám pomôžeme sa zamestnať.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na linkách sa vyrábajú a montujú diely do automobilov. Nasledujúcou fázou je čistenie, kontrola a balenie hotových výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

773,69€ (navýšenie po skúšobnej dobe)+ príplatky za poobednú a nočnú zmenu + bonus do 10% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Podpisom zmluvy získate nielen stabilnú prácu ale aj pomoc a podporu koordinátorov, ktorí sú pre Vás plne k dispozícii každý pracovný deň.

- navýšenie platu po skúšobnej dobe na 828,50€
- dochádzkový bonus a výkonnostný bonus 10%
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
-odmena za odporučenie zamestnanca
- vstupné školenie
- stravovanie v závode
- možnosť profesijného rastu
- doprava ZDARMA
- pomoc s exekúciami
- pravidelné ZÁLOHY

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 Ďakujem

V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informácie na telefónnom čísle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zrak
- ochota pracovať na zmeny (3-4 zmeny)
- manuálna zručnosť
- skúsenosť s prácou v takte výhodou
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota pracovať podľa nariadení

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie