custom-banner

Poď pracovať ako MONTÁŽNY PRACOVNÍK do výroby autosedačiek vo VODERADOCH pri Trnave. Stabilné zamestnanie - mzda až 995€ mesačne + zákonné príplatky. UBYTOVANIE a DORPAVA ZADARMO

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Prešovský kraj; Bardejov; Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€/brutto + bonus sa výkon až 130€ + dochádzkový bonus až 100€ = 995€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuj vo Voderadoch v 3zmennej prevádzke ako montážny pracovník. Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha montážnych liniek - montáž a kompletizácia autosedačiek do áut
- práca s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou alebo kožou
- kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov.

Iné výhody:

- základná mzda 765€
- výkonnostný bonus až do 130€
- bonus za dochádzku až do 100€
- práca na moderných montážnych linkách a zariadeniach
- UBYTOVANIE A DOPRAVA zabezpečené
- doprava z okolitých miest ZADARMO - Komárno, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Sereď...
- možnosť vyplácania týždenných záloh

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite mi Váš životopis na emial: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax vo výrobe (prax v automative výhodou)
- max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alena Brůhová
Tel: 421948941805