Pomocný skladník + ubytovanie

24.11.2020 Manuvia a.s.
Miesto práce: Miesto výkonu práce: Hlohovec + ubytovanie zabezpečené
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Hlohovec, okres Trenčín, Trnava; Hlohovec, Nitra
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 950 EUR
735 € základ + bonusy a príplatky - vláčikár C
840 € +bonusy a príplatky - skladník W1
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obsluha nízkozdvižného motorového vozíka s volantovým riadením
zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov
informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Iné výhody:

práca v 3 zmennej prevádzke
Zálohy
príspevok na dopravu
ubytovanie zdarma
starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
vysoká miera zodpovednosti
platný preukaz VZV - typ C W1
ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
prax vo výrobnom prostredí výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Zita Havrilová
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0918918155