custom-banner

Senior Daňový špecialista

19.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Auditor, Daňový poradca, Hlavný účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 - 2700 EUR
Základná mzda : 1700 - 2700 EUR/mes. Brutto + variabilná zložka mzdy
Termín nástupu do práce: od 15.12.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• vypracovanie daňových priznaní ku všetkým druhom daní a poplatkov,
• vedenie príslušnej dokumentácie,
• sledovanie legislatívnych zmien v oblasti daní,
• zabezpečovanie súladu medzi daňovou legislatívou a procesmi v spoločnosti,
• pripomienkovanie obchodných zmlúv z daňového hľadiska,
• komunikácia s daňovými poradcami, s daňovými úradmi, audítormi a inými št. orgánmi,
• poskytovanie internej podpory za oblasť daní,
• príprava odborných stanovísk v slovenskom aj v anglickom jazyku,
• spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Benefity a ďalšie výhody:

• motivujúce platové ohodnotenie + variablilná zložka mzdy, ročné odmeny,
• práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť vo svojom segmente,
• možnosť profesionálneho rastu,
• flexibilný pracovný čas,
• pracovná doba 7,5 hod/denne,
• možnosť home-office,
• sick days,
• vzdelávacie programy, odborné školenia,
• príspevok do DDS,
• sociálne benefity,
• mnoho ďalších benefitov spoločnosti...

Ďakujeme veľmi pekne za prejavený záujem o pozíciu Daňový špecialista. Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí absolvujú osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

• 3-5 rokov skúseností v oblasti daní je podmienkou,
• vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
• výborná znalosť daňovej legislatívy (najmä DPPO, DPH),
• veľmi dobré znalosti účtovníctva, audítorstva,
• skúsenosti v daniach so zahraničnými projektami/transakciami prípadne prax v medzinárodnej účtovnej alebo účtovnej spoločnosti je výhodou,
• skúšky daňového poradcu sú veľkou výhodou,
• komunikatívna znalosť anglického jazyka (min. B2),
• znalosť práce so SAP výhodou, nie podmienkou,
• vynikajúce komunikatívne a reprezentatívne zručnosti,
• samostatnosť, zodpovednosť,
• analytické myslenie,
• tímový hráč.