Online konzultant

18.11.2020 4x4 s.r.o.

Miesto práce: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Trnava; Banská Štiavnica, Liptovský Mikuláš, Nitra, Prešov, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Account manager, Klientský poradca, Konzultant, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
+ bonusy v závislosti od ambícií uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- uchádzač zabezpečuje komunikáciu s vybranými cieľovými skupinami
- zabezpečuje návrhy riešení a administratívu
- poskytuje informácie

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhoročná tradícia
- rešpektovaná značka švajčiarskej spoločnosti
- spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
- bezplatné a profesionálne zaškolenie
- garancia kariérneho rastu
- progresívny odmeňovací systém
- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať z domu
- dovolenky, motivačné súťaže a firemné akcie
- tréningy komunikačných a obchodných zručností
- zľavy na produkty a služby partnerov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zameranie na výsledky a riešenia
- aktívny prístup k práci
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ
- bezúhonnosť