SESTRA - ODDELENIE VNÚTORNÉHO LEKÁRSTVA - Nemocnica na okraji mesta Partizánske

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení
◦ vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
◦ realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita
◦ Pro-klientský prístup
◦ Vysoká odbornosť
◦ Pracovné nasadenie
◦ Záujem o odborný a osobnostný rast
◦ Študijný odbor ošetrovateľstvo

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno