custom-banner

Hľadáš si stabilné zamestnanie? Si technický typ? Pracuj ako OPERÁTOR VÝROBY v Sládkovičove. Mzda až 1 200€, UBYTOVANIE ZADARMO.

18.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Humenné; Nové Mesto nad Váhom, Poprad, Rožňava, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,70€/hodina + zákonné príplatky + príspevok na dopravu + dochádzkový bonus 80€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuj pre najväčšieho distribútora oceľového drôtu na svete v Sládkovičove. Vašou náplňou práce bude:
- obsluha výrobných strojov a ziariadení
- vedenie denných produkčných záznamov
- jednoduché opravy-

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke (denná, nočná, 2x voľno).

Benefity a ďalšie výhody:

- navýšenie platu po zaškolení
- bonus za dochádzku 80€
- mesačný príspevok na dopravu 15€
- rizikový príplatok
- 13. plat
- UBYTOVANIE ZADARMO
- týždenné zálohy
- strava v jedálni za 0,83€ + bageta
- DOPRAVA zo Sládkovičova

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite mi Váš životopis na e-mail:email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- technické a logické myslenie
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 4 zmeny
- spoľahlivosť a flexibilita
- výhodou je predchádzajúca prax v strojárstve
- preukaz viazača bremien + oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia - výhodou