Montáž interiéru automobilov v Lozorne, ubytovanie a doprava zabezpečené, Nástup IHNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- montáž interiéru automobilov svetových automobilových značiek, montáž dielov,
palubné dosky, dverové obklady.

Pracovná doba: 7,5 hod pracovný čas, 3- zmenná prevádzka ranná (6:00 - 14:00), poobedná (14:00 - 22:00), nočná (22:00 - 6:00)
doprava zabezpečená z okolia - zrážka cca 35 eur mesiac,
ubytovanie - 1,20,- eur/ noc

Viac informácií
Mgr. Alena Galčíková
tel. číslo +421 915 663 240
alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

Zmluvná doprava
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor,

Ponúkaný plat

789 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerná mzda 950 €/brutto,
Mzda pozostáva z uvedených zložiek:
základná mzda 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku
+ príplatky (poobedný, nočný príplatok, príplatok za nepretržitú prevádzku, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)
stravné lístky 3,83 eur

Benefity a ďalšie výhody

práca na pracovnú zmluvu
týždenné zálohy po 1 týždni odpracovania
zabezpečená doprava
Ubytovanie zadarmo
starostlivosť koordinátora
bezúročné mikropôžičky
pracovný odev a obuv

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, precíznosť a presnosť, zodpovednosť, prax vo výrobe nutná

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno