custom-banner

Hľadáme šikovných operátorov výroby autosedačiek, ubytovanie zadarmo, stravné lístky, týždenné zálohy, Trnava

17.01.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Trnava
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Trnava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Autokonštruktér, Montážnik, montér, Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 - 950 EUR
Mzdové ohodnotenie pozostáva zo
základný plat 765€/brutto,
+výkonnostný, dochádzkový bonus - 17% základnej mzdy - (130€),
+mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac bez PN a Absencii)
+ zákonné príplatky za nočné zmeny 40 % minimálnej hodinovej mzdy
+ za prácu v sobotu 50 % minimálnej hodinovej mzdy
+ za prácu v nedeľu 100 % minimálnej hodinovej mzdy
+ za nadčas cez víkend 50 % z priemern. hodinového zárobku
+ za nadčasovú prácu 25% z priemern. hodinového zárobku
+ príplatok za prácu počas sviatku 100 % z priemern. hodinového zárobku
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

OPERÁTOR VÝROBY
- výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov, obsluha montážnej linky, kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Pracovný doba: 7,5 hod pracovný čas, 3- zmenná prevádzka ranná (6:00 - 14:00), poobedná (14:00 - 22:00), nočná (22:00 - 6:00)
– práca v čistom, bezprašnom a klimatizovanom prostredí.

Požiadavky na uchádzača: fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, precíznosť a presnosť...

Každý uchádzač prechádza vstupným pohovorom, test pozornosti, test na farbocit, a na zručnosť.

Zabezpečené:

zaškolenie, doprava – 8 €/mesačne, ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante, stravovanie v závodnej jedálni stravovacími kartami, zrážka len 0,74€ za obed, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady

Benefity a ďalšie výhody:

práca na pracovnú zmluvu
týždenné zálohy
zabezpečená doprava
možnosť ubytovania
starostlivosť koordinátora
bezúročné mikropôžičky

Viac informácií na tel. čísle +421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Alena Galčíková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240