Vaša práca
je naším poslaním.

Prišiel/a si o zamestnanie ? Poď pracovať k nám ako operátor výroby do Lozorna. Výroba plastových nárazníkov. Mzda až do 1200 € ! UBYTOVANIE a DOPRAVA ZDARMA !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- trojzmenná prevádzka
- nie je to pásová výroba
- práca pre mužov aj pre ženy
- rôzne operátorské pozície (lisovňa, lakovňa, montáž)
- skrutkovanie, lepenie, klipovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie otvorov a pod. + vizuálna kontrola.

Upresnenie platových podmienok

nástupný plat 742 € (po skúšobnej dobe 793 €) + dochádzkový bonus 130 € + 20 % výkonnostný bonus+ zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- doprava ZDARMA zo smerov(Senica, Cerová, Kuklov, Malé Leváre, Šaštín Stráže)
- ubytovanie ZDARMA !
- závodná jedáleň
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, pozrite sa na našu stránku https://transfer-personal.com/sk/ alebo napíšte do "hľadať" slovo Transfer a zobrazia sa Vám všetky naše ponuky. Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie