Operátor skladovania

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Preberať dodávaný materiál a umiestňovať ho v sklade podľa inštrukcií a
zaznamenávať identifikáciu prístroja.
• Pripravovať a vydávať materiál na základe dokumentácie a inštrukcií.
• Obsluhovať technické zariadenia.
• Vykonávať inventarizáciu materiálu.
• Kontrolovať vstup/výstup materiálu do/zo skladu, či je v súlade so sprievodnou
dokumentáciou (dodacími listami, objednávkami) a internými normami
kvality.

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 850 EUR brutto + 15% výkonnostná odmena v závislosti od plnenia stanovených cieľov

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

27.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Žiadosti zasielajte do: 27.11.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*znalosť skladového a materiálového hospodárstva
*prax v obsluhe VZV vozíka- min. 2 roky
*platný preukaz obsluhy vozíkov, triedy: I.,II. A skupiny A,B,C,D,E,W1,G

Počet rokov praxe: 2

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B