Operátor výroby, operátor skladu LCD televízorov - Nitra / doprava, ubytovanie/ Práca na dve zmeny

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR VÝROBY /muži, ženy/
- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch - výroba a montáž televízorov
- práca vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy

OPERÁTOR LOGISTIKY /SKLADNÍK /muži/
- rôzne úkony v sklade a zabezpečovanie logistiky tovaru

Práca 8h v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku
Možnosť pracovať aj v 12h režime

Ponúkaný plat

735 EUR

Upresnenie platových podmienok

Platové podmienky:
Operátor výroby / Operátor logistiky- skladník
- základný plat 735 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ - celková mzda do výšky 895,- €
- po skúšobnej dobe plat až do výšky 970,-€

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € I noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť - zabezpečená mesačník cca 20,- €
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

DOPRAVA:
Linka ZM l: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR l: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Priama registrácia a viac informácií: 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav
• testy - jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - šróbovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno