Vedúci farmy dojníc

11.01.2021 K - CONTROLL s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Baka
93004

Okres Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Obchod, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a
nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- poskytujeme priestor na interné kariérne rotácie
- nižšia náročnosť na mentálny stres
- vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov
- vrcholový manažment nie je neviditeľný, pracuje i v teréne a spolu podieľa
na aktivitách a riešeniach v regiónoch
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkám súčasnej
doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci
zamestnancov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 12. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPoľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo

Náplň (druh) práce
- Riadi farmu dojníc
- Riadi techniku a technológiu kŕmenia, výživu a výrobu objemových krmív
- Podieľa sa na vypracovaní štandardných pracovných protokolov pre
konkrétne práce a pracovné pozície na farme
- Určuje spôsob, techniku a technológiu ustajnenia
- Riadi plemenitbu a reprodukciu zvierat
- Optimalizuje pracovné pozície a počet ošetrovateľov na jednotlivých
pozíciách
- Vypracuje návrhy na zvýšenie efektivity výroby v oblasti výživy, ustajnenia,
technológie podľa jednotlivých fariem
- Kontroluje dodržiavanie interných predpisov v oblasti ŽV
- Kontroluje všetky stanovené výrobné činnosti a pracovné postupy v
oblasti ŽV
- Spolupracuje s úsekom RV, STS a ostatnými farmami v regióne
- Spolupracuje s PPA, ÚKSUP, ŠRVPS a s ostatnými inštitúciami
- Rieši všetky personálne otázky v rámci svojej kompetencie
- Zúčastňuje sa pri plánovaní, pri tvorbe projektov, pri podaní žiadostí pri
dotáciách a na rôznych školeniach
- Koordinuje realizáciu podnikateľského zámeru a chráni majetok skupiny
- Dohľad nad dodržiavaním a evidenciou dochádzky zamestnancov
- Podieľa sa na vypracovaní motivačného mzdového ohodnotenia

Ponúkané výhody
doby

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

doby

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore riadenie v poľnohospodárstve

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • motivovanie ľudí
  • vedenie ľudí

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

K - CONTROLL s. r. o.
Damjanichova 3138/1
94501 Komárno
Slovensko
Tel: +421948108380