Obchodný zástupca pre slovenský trh - náradie FISKARS

30.11.2020 MARS CR s.r.o.
Miesto práce: lokalita - stred a východ Slovenska
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 1100 EUR
- odmeny formou pevného platu + príspevok na pohonné hmoty + províziu z predaja a bonus podľa výkonu práce
Termín nástupu do práce: od 16.11.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- starostlivosť o stávajúcich klientov (maloobchodné predajne železiarstva, záhradné centrá a podobne)
- osobné pravidelné návštevy predajní
- tvorba objednávok
- pravidelný reporting
- aktívne vyhľadávanie nových klientov

Iné výhody:

Ponúkame:
- odborné pravidelné preškolenie a oboznámenie sa so sortimentom
- zázemie rodinnej firmy so sídlom na Východnej Morave, ČR
- sme oficiálny distribútor značky FISKARS pre slovenský trh.

Informácie pre uchádzača:

Požadujeme:
- prax v oblasti obchodnej činnosti
- komunikatívnosť, samostatnosť, spolehlisvost
- práca na počítači (word, excel)
- ochotu cestovať
- vodičský preukaz skupiny B, vlastný automobil.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Oficiálny distribútor náradie Fiskars pre slovenský trh.

Adresa:

MARS CR s.r.o.
U Kapličky 32
Bystřice pod Hostýnem
Česká republika
www.marscr.sk

Kontaktné údaje:

MARS CR s.r.o. / Lenka Šandorová
U Kapličky 32, Bystřice pod Hostýnem, 76861, Česká republika
Tel: 00420733530335