custom-banner

STABILNÁ PRÁCA-OPERÁTOR VÝROBY v automobilke v TRNAVE na oddelenie MONTÁŽ!!! Mzda až 1155€!!! ZÁLOHY A UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!!!

15.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj; Bratislava, Košice, Okres Piešťany, Senec, Trnava; Sereď, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60€ do 120€ + individuálna výkonnostná prémia do 185€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

Benefity a ďalšie výhody:

Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€ 13.plat vyplácaný raz ročne Príplatky za nadčasy Možnosť zálohy Zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac) Zabezpečená teplá strava a pitný režim Možnosť kariérneho rastu Doprava zabezpečená

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou Manuálna zručnosť Spoľahlivosť Samostatnosť Zodpovednosť Záujem o trvalé zamestnanie Ochota pracovať na zmeny