Operátori výroby v automotive v Českej republike /doprava, ubytovanie/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Česká republika; Ostatné
Strakonice
Blatná

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Závody vyrábajú štruktúrované diely do automobilov – v Blatnej sú to rámy dverí, nosníky prístrojových dosiek, lišty, nosníky motorov apod. A v Strakoniciach prebieha výroba boxov na batérie pre elektromobily.

1/ Operátor: pre pozíciu operátora je nutná manuálna zručnosť, praxe nie je nutná, ale je výhodou. Práca je v stoji, obsluha zváracieho robota spočíva v zakladaní niekoľkých menších dielov, robot ich následne zvarí. Produkt treba vybrať a uložiť do stojana, ktorý si prevezme ku kontrole zvárač.

2/ Pomocný operátor – merania: pozícia na kontrole kvality. Kontrola pridelených dielov za pomoci posuvného meradla (šuplery). Je potrebné vedieť ovládať posuvné meradlo.

Práce je v 3 zmennej prevádzke (8hod.)

Ponúkaný plat

140 CZK/hod.

Upresnenie platových podmienok

Operátor - Mzda 140,- Kč/hod, nad 200h 160,- Kč/hod, pri nesplnení fondu 120,- Kč/hod

Pomocný operátor - Mzda: 180,- Kč/hod, nad 200hod - 200,- Kč/hod, 140,- pri nesplnení fondu

Benefity a ďalšie výhody

Možnosť týždenných záloh
Ubytovanie hradené zamestnávateľom (v Strakoniciach zdarma, Blatná doplatok za ubytovanie 1000,- Kč/mesiac), alebo príspevok na bývanie.
Doprava do CZ zabezpečená

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

dobrý zdravotný stav
fyzická zdatnosť
samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie