Pracovník/Pracovníčka vo výrobe v Kechneci na 12 hod zmennosť. Doprava zo smeru Čierna nad Tisou, Kráľovský Chlmec zabezpečená

13.11.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Kechnec
Okres Košice-okolie
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 - 900 EUR
Zamestnanecké výhody, benefity
- bonusový systém od nástupu aj počas skúšobnej doby:
- osobnostné ohodnotenie 64€/mesiac,
- dochádzkový bonus 34€/mesiac,
- príspevok na cestovné podľa vzdialenosti 15€ - 50€,
- príspevok na ubytovanie vo výške 60€/mesačne,
- bonus za odporúčanie kandidáta 200 €
- pravidelné bonusy za odpracované obdobie - caffeteria,
- podpora športových podujatí,
- vitamínové balíčky,
- teambuildngové akcie,
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu,
- pravidelné výplaty do 17. dňa nasledujúci mesiac.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečený autobus pre lokalitu: Trakany-Čierna nad Tisou-Biel-Dobrá-Kráľovský Chlmec-Svätuše-Svätá Mária-Nová Vieska-Somotor-Streda nad Bodrogom-Viničky-Borša-Slovenské Nové Mesto-Luhyňa-Michaľany-Kechnec.

PONUKA PRÁCE:
- obsluha polo-automatizovaných strojov/liniek,
- manuálne skladanie komponentov,
- výroba škrtiace klapky, čerpadla,
- vizuálna kontrola komponentov,
- práca sa vykonáva v stoji,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Práca na 12 hod zmenovej prevádzke: 3 zmenka dlhý, krátky týždeň (víkend voľný).
4 zmenka -denná, nočná, 2 dni voľno.
INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu email, alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom procese
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
dobrý zdravotný stav,
práca je vhodná pre mužov aj ženy.