WEB @ social media developer

21.11.2020 ASSET MANAGER s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pracovník podpory predaja
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

propagácia a marketingová komunikácia developerských projektov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

realitný developer - zabezpečujeme projekty od ich akvizície až po prevádzkovanie

Oblasť pôsobenia:

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Adresa:

ASSET MANAGER s. r. o.
Pribišova 47
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Slovenská republika
www.red.expert

Kontaktné údaje:

Ing.Viktor Baker
Pribišova 47, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05, Slovenská republika
Tel: +421 917 575 444