custom-banner

Hľadáš stabilnú prácu ? Poď pracovať k nám ako operátor výroby v automobilke v Trnave na montáž. Zabezpečené ubytovanie ! Mzda až do 1050 € !

01.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Trnava; Nitra, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 € - 1050 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.), skrutkovanie, nitovanie, lepenie.
  • trojzmenná prevádzka
  • práca v takte

Benefity a ďalšie výhody:

  •  zabezpečená strava a pitný režim

  •  zabezpečené ubytovanie

  •  zabezpečená doprava

  •  možnosť záloh

  •  stabilná práca

Ak Vás táto ponuka nezaujala, pozrite sa na našu stránku https://transfer-personal.com/sk/ alebo napíšte do "hľadať" slovo Transfer a zobrazia sa Vám všetky naše ponuky. Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

  •  práca vhodná pre mužov
  •  dobrý zdravotný stav
  •  skúsenosť s prácou v takte
  •  manuálna zručnosť
  •  ochota pracovať na zmeny
  •  samostatnosť