Miesto práce: Lekáreň Šalvia, Nobelovo nám. 5, Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
+ odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výdaj liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotných poukazov a voľnopredajných prípravkov
- odborná poradenská činnosť
- komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a ďalším zdravotníckym personálom
- kontrola, resp. úprava dávkovania liekov
- spracovávanie receptov a lekárskych poukazov pre zdravotné poisťovne
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- vybavovanie a riešenie reklamácií

Iné výhody:

- podpora vzdelávania
- možnosť odborného rastu
- úhrada poplatku v komore vo výške 100%

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: lekarensalviaba @ gmail.com a do predmetu správy napíšte FARMACEUT

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Požadujeme príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatiu, práca s PC.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytovateľ lekárenskej starostlivosti - malá rodinná verejná lekáreň

Oblasť pôsobenia:

Lekárne

Adresa:

Mgr. Silvia Otrubčiaková - Lekáreň Šalvia
Nobelovo nám. 5
Bratislava - Petržalka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

PharmDr. Martin Otrubčiak
Nobelovo nám. 5, Bratislava - Petržalka, 85101, Slovenská republika
Tel: 0907765744