Finančný riaditeľ/ka Mondi SCP

16.10.2020 Mondi SCP a.s.
Miesto práce: Slovensko
okres Ružomberok
Ružomberok
Tatranská 3
03401

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Finančný riaditeľ, Generálny riaditeľ, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1160 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky, príspevok na upevňovanie tímu, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier), odmeny pri pracovných výročiach, zvýhodnená ponuka závodného stravovania, peňažná odmena pri narodení dieťaťa a iné.
ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1160 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
Riadenie účtovníctva, controllingu, finančných tokov spoločnosti; tvorba finančnej stratégie, politiky a postupov spoločnosti; reprezentácia spoločnosti na rokovaniach na Slovensku aj v zahraničí; zodpovednosť za dosahovanie stanovených finančných cieľov; analýza finančných ukazovateľov spoločnosti, reporting materskej spoločnosti; tvorba finančného rozpočtu a kalkulácií.

Požiadavky na uchádzača:
- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (magisterské, inžinierske a doktorské študijné programy vysokých škôl) - Ekonomické vzdelanie (financie, účtovníctvo),
- požadovaná prax - 6 alebo viac rokov,
Všeobecné spôsobilosti - znalosť účtovníctva a dobré ekonomické znalosti, znalosť účtovných programov, finančná a informačná gramotnosť na vysokej úrovni.
Osobnostné predpoklady - skúsenosť s vedením ľudí a tvorbou tímov, samostatnosť, schopnosť samostatne riešiť strategické úlohy a prijímať rozhodnutia.

Ponúkané výhody
ubytovanie

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 07:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

ubytovanie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • účtovné programy - vysoká

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mondi SCP a.s.
Tatranská cesta 3, Ružomberok, 03417
Tel: +421 910 555 138