Právnik - správca dražieb

05.12.2020 U9, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Zelinárska 6
82108

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Právo a legislatíva, Reality a stavebníctvo; Právnik, Realitný maklér, Správca budov
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta (900 € - 1100 €)
Zamestnanecké výhody, benefity
- Ponúkame Vám možnosť zamestnania v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve s množstvom Teambuildingových aktivít
- chill room (stolný futbal, stolný tenis)
- Férové a motivačné finančné ohodnotenie
- Zaškolenie v čo najkratšom čase

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 12. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a realitySúdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Náplň (druh) práce
- Náplňou práce je realizácia dražieb v zmysle zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách – komplexná príprava, organizácia a realizácia samotnej dražby
- Správa zvereného portfólia
- Pravidelná komunikácia s jednotlivými klientmi, dlžníkmi, spolupracujúcimi osobami ako aj jednotlivými oddeleniami spoločnosti v priebehu prípravy a realizácie dobrovoľných dražieb
- Administratívne úkony v rámci dražobného procesu
- Analýza zverených prípadov
- Prípravy zmluvnej dokumentácie
Podrobný popis pracovnej náplne sa uchádzač dozvie na osobnom pracovnom pohovore.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Skúsenosť v oblasti organizácie dobrovoľných dražieb, vymáhania pohľadávok - výhodou.

Od uchádzača sa očakáva samostatný, lojálny, dôsledný, zodpovedný a odborný prístup k zvereným prípadom. Schopnosť tímovej spolupráce, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívne pracovné nasadenie, koordinačné a organizačné schopnosti. Ochota cestovať na dražby.
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu: email

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria ponúkaného pracovného miesta, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.