Manipulant v sklade (ubytovanie zdarma) Nové Mesto nad Váhom

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník, Zásobovač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

picking, práca s ručným scanerom, práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia a vyskladnenia, transport materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie, odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite. (VZV oprávnenie nie je potrebné)

Ponúkaný plat

836 EUR

Upresnenie platových podmienok

• Základná mesačná mzda - 836€/ brutto
• Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% z vyššie uvedenej mzdy. Bonus je nenárokovateľný a odráža dochádzku zamestnanca (kráti sa za PN, OČR, a pod) a hodnotenie majstra, ktorý hodnotí každého osobitne podľa 3 kritérií – aktivita, kvalita práce a prístup k práci.
• Nočný príplatok 1,333 €/ hod. brutto
• Príplatok za sobotu 1,667€ / hod. brutto
• Príplatok za nedeľu 3,333€/ hod. brutto
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok +100% z priemernej mzdy

3 zmenná prevádzka– ranná, nočná, poobedná. (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00-06:00)

Benefity a ďalšie výhody

Stravovanie je zabezpečené v závodnej jedálni v priestoroch firmy. Jedlo sa vydáva počas rannej a poobednej zmeny. Za nočné alebo odpracovanú sobotu/nedeľu zamestnanec dostáva stravný lístok v hodnote 3,83 €. Stravovanie je hradené v plnej výške, zamestnanci neplatia nič.

Zmluvná doprava je z 2 smerov – Trenčín a Piešťany. Cena dopravy je 0,50 €/ 1 jazda. (platba za autobusovú dopravu sa zráža zamestnancom zo mzdy)

1. Trenčín, Chocholná - Velčice, Adamovské Kochanovce, Melčice, Ivanovce, Štvrtok nad Váhom, Trenčianske Bohuslavice
2. Vrbové, Banka, Piešťany, Veľké Orvište, Pobedim, Horná Streda, Brunovce, Potvorice, Považany

Benefity
pracovná zmluva (plný úväzok)
možnosť týždenných záloh
bezplatné právne poradenstvo, pomoc pri riešení exekúcií
bezúročné mikropôžičky
intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
pracovné oblečenie, obuv zabezpečené

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

ochota pracovať na zmeny a nadčasy, zručnosť, výhodou prax s VZV

Podmienka čistý výpis z registra trestov – je nutné ho priniesť na nástup.
Lekárske prehliadky – pred nástupom musí uchádzač absolvovať LP

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: email,
príp. volajte na tč. +421 915 663 240. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno