Prijímame montážnych pracovníkov do automobilovej spoločnosť v BRATISLAVE/ Nástup HNEĎ (doprava z rôznych smerov,ubytovanie,stravné,zálohy zo mzdy)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- pracovník montážnej linky sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla, montuje káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.
- v lakovni utesňuje, upravuje povrch, brúsi, pulíruje karosérie áut
- v karosárni nakladá diely do nakladacích okien, zvára a brúsi povrchy dielov

Ponúkaný plat

981 - 1264 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): od 981,-€ - 1 264,-€ /podľa platovej triedy/ + príplatky + hodnotenia (osobné ohodnotenie 0 -20% zo základnej mzdy, skupinové ohodnotenie 0 -10% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priemernej mzdy / nadčas počas víkendu 50%/, príplatok - noc 1,1956€/ hod., poobedná 0,30€/ hod., konti 0,59€/ hod., št. sviatok 100% z priemernej mzdy) = spolu vrátane príplatkov od cca 1130,-€ Brutto

Benefity a ďalšie výhody

Práca na pracovnú zmluvu
Práca v 3-zmennej prevádzke /8h/
Zmluvná doprava
Ubytovanie - 135,- Eur / mesiac
Strava /v závodnej jedálni formou čipovej karty s denným kreditom 7,- Euro/
pracovný odev a obuv
týždenné zálohy
možnosť prestupu do kmeňového stavu
Bezplatná právna poradňa, bezúročné mikropôžičky

Doprava zabezpečená :
Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno