Máš obchodného ducha? Práca bez vstupných poplatkov - realitný maklér.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Život je zmena a preto treba využiť každú príležitosť, ktorú nám prináša. Ak Vás už nebaví ten istý pracovný kolotoč, chcete niečo viac, napredovať a budovať svoju kariéru, neváhajte a zaraďte sa do tímu úspešných maklérov v našej spoločnosti. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodník. A to VŠETKO BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

Výhody a benefity, ktoré ponúkame naším maklérom:
- kancelárske priestory v ich lokalite pôsobenia
- výpočtovú techniku
- náborový softvér
- firemné vizitky
- reklamné plachty
- inzerciu na všetky dostupné inzertné portály
- reklamné predmety pre klientov
- školenia - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu
- nepretržitá odborná podpora

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B