custom-banner

Finančný analytik/účtovník (Ref. č.: 3-7-35213/PF)

19.11.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 880 EUR
880 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre účtovné oddelenie nášho klienta, hľadáme účtovníka pre správu a sledovanie pohľadávok.

Náplňou práce bude:
- Analýza fakturačných údajov
- Monitorovanie platieb a pohľadávok po termíne splatnosti - cash collection
- Správa dát a údajov v systéme SAP a ich korekcie
- Administratívne činnosti účtovného oddelenia
- Pravidelný reporting pohľadávok a dát pre management spoločnosti
- Komunikácia so zahraničnými kolegami, obchodnými partnermi a zahraničnými zákazníkmi

Pracuje sa aj na poobedných zmenách (min. 4 x mesačne) a počas sviatkov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Etablovaná medzinárodná spoločnosť
- Príjemné multinárodné prostredie v Košiciach
- Príležitosť učiť sa a profesne rásť
- Možnosť práce z domu prostredníctvom home office
- Systém benefitov bude prezentovaný priamo na pohovore

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Nevyhnutným predpokladom pre túto pozíciu je:
- VŠ ekonomické vzdelanie
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Výborná práca s MS Excel, balík MS Office
- Časová flexibilita
- Termín nástupu asap
- Zodpovednosť a samostatnosť
- skúsenosť na pozícii účtovník, analytik
- znalosť SAP