Jednoduchá práca vo výrobe - zvládne to každý. Príďte pracovať pre nás, zálohy aj každý deň ! Práca vhodná aj pre ženy. (robotník - Trnava)

21.11.2020 SLOVMEDIA SK s.r.o.
Miesto práce: miesto výkonu práce je v Trnave
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1070 EUR
Práca na trvalý pracovný pomer
- nástupná mzda 850 Euro, ktorá sa po prvom mesiaci zvyšuje o prémie
- nočný príplatok
- príplatok za nadčas
- bonusy
- stravné lístky 3,83 €
- ubytovanie zabezpečené !

Zálohy aj každý deň !
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v stoji na 3 zmeny po 7,5 hodiny od pondelka do piatku.
Štátne sviatky a víkendy nepracujeme.
Výroba komponentov, skladanie na montážnej linke, skrutkovanie, zapájanie, káblovanie, obsluha strojov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra ktorá zamestnáva ľudí prevažne v automobilovom a elektrotechnickom priemysle.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

SLOVMEDIA SK s.r.o.
Kolónia 3159/48
Galanta
Slovenská republika
www.slovmedia.eu

Kontaktné údaje:

Peter Kuna
Kolónia 3159/48, Galanta, 924 01, Slovenská republika
Tel: 0917 252 036